ЗАСТІБКИ ДЛЯ БРАСЛЕТІВ
В наші дні кожна людина може творити свою унікальну прикрасу, а щоб її носити довго та з задоволенням, треба обрати надійну фурнітуру. Зараз існує велика кількість різних застібок для браслетів та інших видів біжутерії, які відрізняються формами, розмірами та кольорами, в цій статті ми розглянемо найпопулярніші види.
Критерії, які формують зручне використання застібки:
- легко відкриваються і закриваються однією рукою
- не мають явних дефектів, подряпини або заусениці можуть травмувати шкіру
- не змінюють колір з часом.
Найчастіше зустрічаються такі види застібок:
Карабіни - цей механізм легкий у використанні, при цьому він залишається надійним та може витримати досить велику вагу виробу. Із головних плюсів, це те, що зношений або пошкоджений карабін частіше всього можна замінити на новий.
Як кріпити карабін до виробу:
- в залежності від того, з чого зроблений ваш виріб техніка кріплення може змінюватись. Нижче представлений найлегший спосіб кріплення, який підійде для виробів з бісеру.
Потрібно просунути початок мононитки в застібку та туго зав`зати, обрізаємо один кінець та стараємось вузол заховати в бісері.
Застібка-тогл - Т-подібний карабін протягується через кільце, фіксується завдяки силі натягу, використовується для більш важких виробів. Може бути різних форм: звичайний круглий, у вигляді квітки, сердечка.
Як кріпити механізм до виробу:
- можна скріплювати за допомогою одинарного зʼєднувальго кільця до виробу використовуючи плоскогубці;
-
якщо це об`ємні вироби, наприклад браслет-жгут, то застібку підкріплюємо до кінцевика.
Застібки карабін та тогл також можна створити самому, тут у діло йде фантазія та є можливість придумати особисто свій дизайн.
Застібка карабін своїми руками - одну частину виробу роблять петелькою, на другу частину кріплять велику бусину.
Застібка тогл своїми руками - нижче приведена схема виготовлення та приклади робот.