Огляд напів бавовняної пряжі YarnArt Jeans "Splash"
Мотки 50 г, з метражом 160 м. І склад: 55% бавовни та 45% акрилу.
По суті це і є той самий ЯрнАрт Джинс і за зовнішнім виглядом і за тактильними відчуттями, з однією лише різницею — у забарвленні. Вона така ж універсальна, м'яка та оксамитна. Джинс Сплеш — це пряжа секційного фарбування та ще з меланжевою текстурою на всій нитці. Меланж чудово підійде для новачків, тому що в ньому не видно ваших помилок і нерівних петель.
Нитка об'ємна, рівномірна по всій довжині, трохи еластична та складається з 4 тонких ниток середньої скрутки.
Сплеш в'яжеться просто комфортно, легко та швидко. Добре ковзає інструментом, не розшаровується, петлі виходять рівні та акуратні. Акрил у руках зовсім не відчувається.
Виробник рекомендує вибирати спиці розміром 3,5 мм. Цим номером я і зв'язувала свій пов'яз лицьової гладі. У ньому добре видно меланжеву текстуру та смужки. У такому розмірі зразок вийшов м'яким, пухким, не еластичним і добре розтягується.
Може, когось ця щільність і влаштовує, але я не дуже люблю, як із нею виглядають мені речі, тому свій наступний зразок я зробила потрійною. У ньому щільність мені сподобалася більше. Тут я вирішила зробити переплетення, щоб подивитися, як секційна пряжа виглядає в такому варіанті. Зазвичай пряжа з таким фарбуванням з'їдає візерунки, вони стають малопомітними. Але, дивлячись, що переплетення навпаки виділяються в полотні, створюють рельєфність і в готовому виробі, Moves, матимуть непоганий вигляд.
Резинку пряжа, до речі, тримає непогано. Вона добре розтягується і повертається на місце. Але це тільки на початку носіння. Згодом вона стане м'якшою та може втратити свою пружність.
Що стосується гачка. Виробник рекомендує вибирати його в розмірі 3,5 мм. Оскільки пряжа універсальна, з неї в'язують і пледи, тому я зв'язувала зразок бабусіна квадрата цим номером. Він вийшов м'яким, не сильно тягнеться, як у тих самих спицях, і для плеча це те, що потрібно.
А ось для одягу, я б вибрала гачок 3 мм. Вироби краще триматимуть форму, не будуть так витягуватися. І водночас залишаться м'якими та приємними для тіла. Але в нас різна щільність в'язання, тому кожен вибирає той номер і ту щільність, яка його влаштовує.
Кілька слів про палітру. Через те, що це новинка, на офіційному сайті виробника поки налічується 10 відтінків цієї пряжі. Кольори ніжні, м'які, спокійні. Немає занадто яскравих. Виробник у кожному мотці підібрав вдалі поєднання тонів. У деяких мотках секційка викладається смужками різної ширини, вона залежить від розміру полотна завширшки. В інших же має просто рівномірне меланжеве забарвлення.
Що можна зв'язати з Джинсом Сплешем. Пряжа найбільш підходить для демісезонного одягу. Це можуть бути светри, топи, кардигани. Оскільки нитка міцна та гіпоалергенна, то чудово підійде для дитячих виробів — кофточки, жакетики та навіть іграшки. Для домашнього використання можна зв'язати ковдри та покривала. Особливо красивий Splash має вигляд в палаці, де її можна з'єднати з однотонним джинсом, наприклад, зв'язавши сумку або джемпер.
Як доглядати за виробами з цієї пряжі ⁇ Ручне прання, температура води 30 градусів, не терти, не викручувати та сушити в горизонтальному положенні. Виробник рекомендує використовувати праску на низьких температурах. Свої зразки я прасувала на середній із парою з виворітного боку.
До речі, під час прання пряжа може фарбувати воду. Тому уникайте поєднання зі світлою однотонною пряжею, тому що вона набуде відтінку сплешування.
Кілька слів про витрату. На джемпер 48 розмірів спицями вам досить 8 мотків. А на плед метр за метр — десять.
Тепер підведемо підсумок і розповім про переваги та вади. Ярнарт джинс Сплеш
Плюси
-
пряжа м'яка
-
з якісним складом
-
зносостійка
-
гіпоалергенно
-
легко та швидко в'яжеться будь-яким інструментом
-
не вимагає підбору візерунка
-
прекрасно поєднується з однотонною пряжею
-
має гарну палітру
-
економна витрата
Мінуси
-
пряжа може линяти
-
а також мотки мають маленький метраж, хотілося б по-більше
Ось і все, що я хотіла розповісти вам про цю пряжі.
Посилання на палітру та актуальні ціни: https://candy-yarn.com.ua/ua/g115961877-jeans-splash-splesh