10 предметів, необхідних початківцям вязальщицам
10 предметів, необхідних початківцям вязальщицам.
Навчитися в'язати і створювати унікальні речі своїми руками - це прекрасно. Для цього, крім пряжі, потрібні інструменти, які будуть вкрай необхідні для в'язання.
1.Спиці - самий головний інструмент в'язальниці.
Спиці бувають трьох видів - прямі, колові на тросі і шкарпеткові, виконані з різних матеріалів: сталеві, алюмінієві, дерев'яні, акрилові.
Прямі спиці призначені для в'язання не широких плоских полотен, наприклад, якщо в'язати окремо спинку, перед або рукава.
Кругові спиці з легкістю можуть замінити прямі. З їх допомогою можна в'язати безшовні вироби, зв'язавши їх по колу. Це шапки, снуди, джемпера або кругові елементи виробу - горловини, манжети.
Шкарпеткові спиці можна використовувати при в'язанні не широких елементів, пов'язаних по колу. Це шкарпетки, рукавиці, мітенки, манжети на рукавах. Вони зручні для початку кругової в'язки, коли спиці ще довгі для замикання в'язання в коло.
2. Гачок.
Гачки, як і спиці, теж можуть бути виконані з різних матеріалів і грають важливу роль. Навчившись в'язати спицями, ви, напевно, захочете освоїти і цей інструмент. Гачком можна зв'язати повноцінне виріб. Крім цього, він підійде для обв'язки краю речі, пов'язаної спицями. Гачком можна з'єднати деталі пов'язані, зловити петлю, яка "втекла" з спиці, підняти її і надіти назад на спицю.
3. Голка. Вона повинна бути з великим вушком і тупим кінцем.
Така голка теж потрібна в'язальниці. Її можна зшити деталі виробу, заправити кінці ниток. Велике вушко забезпечує легке вдевание будь-по товщині пряжі, а тупий кінчик, щоб голка не розділяла нитка на волокна.
4. Лінійка для визначення розміру спиць.
Якщо досвідчені майстри, дивлячись на спицю, без помилки визначать розмір спиць, то початківцям зробити це буде складно. За допомогою цієї лінійки, ви не тільки легко визначте діаметр спиці (розмір), але і розрахуйте щільність пов'язаного зразка.
5. Сантиметрова стрічка.
Маленький, але дуже потрібний предмет, без якого неможливо обійтися при в'язанні будь-якого виробу. Зняти мірки, виміряти розміри деталей в процесі в'язання - сантиметрова стрічка відмінний помічник.
6. Лічильник рядів.
Назва цього інструменту говорить сама за себе. З його допомогою, ви будете насолоджуватися процесом в'язання, не витрачати час і не відволікатись на підрахунок рядів. Є механічний лічильник, який кріпиться на спицю, і ви, провязав ряд, виставляєте потрібну цифру. Електронний лічильник надівається на палець, розмір регулюється. Шляхом натискання на велику кнопку, він вважає ряди, а маленька кнопка - робить скидання.
7. Маркери.
Маленькі штучки, які потрібні для позначки рядів, петель, раппортов. Ними відзначають початок ряду в круговому в'язанні, надівши на спицю. Маркери є в глухим кільцем і з замочком, які, розстебнувши, легко можна перемістити в інше потрібне місце, не довязав до нього.
8. Ножиці або кусачки.
Без цього інструменту нікуди не подітися! Обрізати нитку ножицями - це буде акуратно і безпечно.
9. Шпилька для в'язання.
Це спеціальне пристосування, яке застосовується для тимчасового зняття незакритих петель в'язаного полотна. Наприклад, зняти петлі для кишені, петлі підріза у виробах реглан зверху.
10. Органайзер.
Тримати всі необхідні інструменти в порядок, щоб були завжди під рукою - в цьому вам допоможе органайзер. В ньому ви завжди знайдете потрібну річ в потрібний час.
Всі ці необхідні предмети ви знайдете на сайті нашого інтернет - магазину за посиланням: https://candy-yarn.com.ua/