В'язання туніським способом вкруговую двостороннім гачком.
В'язати вкруговую можна не тільки спицями, але і гачком туніським способом. Цей вид в'язання підійде для в'язання шкарпеток, рукавиць, мітенки, рукава, вироби з регланом, спідниці, шапки, снуди. Для в'язання використовується двосторонній гачок, а не довгий гачок, як для туніського в'язання. В'язання йде від двох клубків.
Для зразка набираємо довільну кількість петель і замикаємо кругом.
Витягуємо з ланцюжка стільки петель, скільки поміщається на гачок і поки нам зручно в'язати.
Далі перевертаємо виворітного стороною до себе і пересуваємо гачок вправо. Будемо в'язати другим кінцем гачка для в'язання нам потрібно ще один моток. Можна взяти того ж кольору, а можна оздоблювального. Для наочності, я візьму для зразка, інший колір пряжі. Робимо петлю другим кольором і починаємо робити закріплює ряд, тобто в'язати по дві петлі.
Прив'язали так, щоб на гачку залишилося 2-3 петлі. Далі знову перевертаємо роботу і продовжуємо набирати петлі на гачок. Набираємо до того моменту, поки знову стане незручно це робити. Перевертаємо виворітною стороною і в'яжемо закріплює ряд по дві петлі. Завершуючи перший ряд по колу, потрібно переконатися, що ланцюжок на перекручена і з'єднана правильно. Коли дійшли до переходу на другий круг, набираємо петлі за ніжку туніського стовпчика. І продовжуємо в'язання.
У такому способі в'язання по колу, зовсім не видно перехід від одного ряду до іншого, тому полотно виглядає акуратно.
Ось таким чином, перевертаючи в'язання і зрушуючи гачки, ми в'яжемо по колу двостороннім гачком.
При в'язанні класичних туніських петель, можна використовувати одну товщину пряжі в двох мотках. При в'язанні панчішної в'язки туніським способом, краще другу додаткову нитку для закріплення взяти трохи менше, ніж основна. Тоді в'язання не буде виглядати товстим і грубим.