Витрата пряжі Алізе Ланаголд на різні вироби
Витрата пряжі Alize LanaGold Classik на різні вироби
Пряжа Алізе Ланаголд Класик користується великою популярністю у в'язальниць. У цій пряжі відмінно поєднується якість нитки і ціна. Пряжа складається з 49% овечої вовни і 51% акрилу, який надає плетеним виробам об'ємність, м'якість, зносостійкість і міцність. Зміст шерсті дає в'язати теплі вироби на осінь-зиму. Це найбільш поширена і тепла пряжа, яка еластична і добре пружинить. Нитка красиво лягає в будь-який візерунок, легко в'яжеться.
Гідність пряжі ще і в різноманітності кольору, завдяки акрилу дозволяє фарбувати нитку в різні кольори.
Працюючи з цією пряжею, важливо правильно підібрати розмір інструменту. Виробник рекомендує використовувати спиці і гачок №4-6 мм. Підбір інструменту залежить від щільності в'язання і типу речі. Для пітного вироби може підійти і 3-3,5 мм. Кардиган або щільний теплий джемпер, шапка. Якщо в'язати снуд або шарф, то тут інструмент можна взяти і товстіший, наприклад №5-6 мм.
Пряжа вважається економною. Так який же витрата на різні вироби.
Наприклад, на цей комплект шапка і снуд в один оборот витрата 2 мотка і пов'язаний спицями №3. Розмір шапки на обхват голови 52-54 див.
На снуд, розмір 110 х 22 см, спиці №5-6 мм, достатньо 2 мотка.
Джемпер розмір 42-44
спиці №4,5. Щільність 21 п х 29 р - 10 см х 10 див Витрата 5 мотків.
Джемпер розмір 50-52.
Витрата 7 мотків.Спиці №4 для манжетів низу і рукавів, спиці №5 для основного полотна.
Кардиган, залежно від узору, обраного інструменту, густоти, розміру і довжини виробу. Витрата 9-12 мотків.
Плед розміром 1м х1м - близько 600 р. Спиці № 5-6 мм.
Дитячий джемпер до 3-х років 2 мотка.
Плаття в стилі "Шамоні" розмір S - 700-800 г, спиці 4,5 мм.
І у висновку, хочу звернути Вашу увагу, так як пряжа наполовину складається з синтетичної нитки(акрилу), необхідно з обережністю проводити ВТО(волого-теплову обробку). Після неї полотно стає помітно тонше і м'якше. Тому виріб може втратити первинну форму. Краще використовувати візерунки, котторые на вимагають СОТ. Або пройти праскою з парою, не доторкаючись до виробу. Є ще один нюанс. Якщо виріб пов'язано рідко, то після прання може потягнутися в довжину. Тому, перед тим як в'язати річ, зв'яжіть зразок обраним узором і інструментом, виперіть і після цього робіть розрахунки.