Як зв'язати комплект шапка і снуд з плюшевою пряжі?
Велюр у всі часи був одним з найпопулярніших видів тканин. І це не дивно. Адже це волокно не тільки красиве, але ще й м'яке, тепле. Враховуючи всі особливості велюру, сучасні умільці з великим задоволенням вибирають для в'язання велюрову пряжу. В'язані вироби з такого виду пряжі виходять особливими. Вони дуже приємні на дотик, щільні, м'які і теплі. Ще є одна особливість цієї пряжі, це те, що вироби з цієї пряжі абсолютно не мнуться. Первісний вигляд зберігається дуже довго. Такі нитки належать до синтетичних видів пряжі. Дуже часто можна зустріти продукт, що повністю складається з поліестеру. Таке волокно відмінно пропускає повітря і утримує тепло. Ще істотний плюс в тому, що таку пряжу можна знайти абсолютно будь-якого кольору і відтінку. І це дозволяє в'язати різні вироби з плюшевої пряжі.
Перевагою цієї пряжі є ще й те, що вона прекрасна в роботі, її легко в'язати, вона м'яка в руках і дуже приємна на дотик, не викликає роздратування, тому підійде для людей з дуже чутливою шкірою і, звичайно ж, підійде для самих маленьких діток.
Плюшева пряжа відмінно виглядає в будь-якому малюнку спицями та гачком. Так що можна в'язати з цієї пряжі? По-перше, з неї виходять відмінні джемпери, жакети, шапочки, шарфи, снуди. Оскільки пряжа відрізняється не тільки м'якістю і ніжністю, але ще й обсягом, з неї цілком можна пов'язати плед, який буде зігрівати вас в холодні вечори. Пледи можна в'язати і спицями та гачком. А які милі виходять іграшки!
Догляд за виробами з такої пряжі дуже простий: прати вручну, не віджимати сильно і не потрібно прасувати.
А хочете пов'язати з плюшевою пряжі комплект шапку і снуд?
Для цього комплекту достатньо одного мотка YarnArt Velour 100 г, метраж 170 м. Склад 100% мікрополіестер. Ще нам знадобиться маркер, спиці 3.5 мм з довжиною троса 40 див. Помпон з штучного хутра. Шапка і снуд виходять без шва, в'яжуться по колу. Почнемо з шапки. Набираємо на спиці 70 петель. Замикаємо в кільце, одягаємо на спицю маркер і в'яжемо ряди лицьовими петлями. Провязав до маркера, з кожним рядом перекидаємо його на праву спицю. Так маркер буде рухатися разом з вашим в'язанням.
Пров'язав 18 см, робимо збавляння:
1р-5 лицьових петль, 2 пп. Так в'яжемо до кінця ряду, до маркера.
2р.-лицьові петлі
3р.-3 лицьових петль., 2 пп.
4р.- лицьових петль.
5р.-1 лицьова петля., 2 пп.
6р.-по 2 вм до кінця ряду.
Стягуємо верхівку. Закріплюємо нитку. Пришиваємо помпон. Для снуда набираємо на спиці 80 петель і вывязываем решту пряжу лицьовими петлями. Закриваємо петлі. Закріплюємо і ховаємо кінці пряжі. Розмір снуда виходить 58 х 20 см.
Порадуйте себе і Ваших близьких такий обновкою.